Klub úchyláků

9. ledna 2008 v 16:38 | To já ne,,,,,, |  Vše kolem sexu

Klub úchyláků: Sexuální rituály

A to by bylo, aby tu nevyrostl celý lán koky...
A to by bylo, aby tu nevyrostl celý lán koky...
Tenhle zeměpisný článek by vás měl přesvědčit, že žádná sexuální technika není perverzní. Existují jen pozoruhodné věci, které jste ještě nevyzkoušel.

>> Hořím, má panenko!

Na mikronéském ostrově Truk bývalo při sexu dobrým zvykem používat pyrotechniku. Žena nasypala na partnerovu kůži chlebovníkový prášek a během akce škrtla sirkou. Sexuchtivé Trukanky od téhle staromódní procedury později upustily a dnes chlapy propalují cigaretami.
Průměr je tak šest puchýřů za jednu soulož. A co na to tamní muži? Jsou samá jizva, ale docela je to baví. Navíc mají taky svou drobnou sadistickou fintu - dlouhými nehty na palcích škrábou pyromanky do tváře.

>> Ježci v puse

Milenci z kmene Trobriandů v Mikronésii si při sexu nenechají ujít fantastický požitek: hryžou se navzájem do obočí.

>> Tip na víkend

Sibiřský kmen Pobřežních Toryaků za carského Ruska pěstoval moudrý zvyk: místní muže nejvíc potěšilo, když jeho manželku otestoval cizinec. A pokud se turistovi podařilo založit na dítě, mohl při příští návštěvě očekávat velkorysé dary a pocty všeho druhu. Podle nás by si na to v severských guberniích díky rodové paměti ještě vzpomněli - takže už víte, co s jarními prázdninami.

>> Velký štětináč

Jestli patříte k mužům, kteří se pro rozkoš partnerky dopustí i sebepoškozujícího zářezu do oblíbeného místa, máme pro vás pár tipů. Bornejští Dajakové s vyššími sexuálními aspiracemi si propíchávají žalud a příslušný nástroj ponechají v ráně. Časem tak vzniká trvanlivý příčný tunel. Což má obrovskou výhodu - můžete do něj totiž zastrkávat různé předměty a poskytnout partnerce nenapodobitelnou rozkoš.
Začátečníci používají tyčinky z různých materiálů, zkušenější brusiči přečnívající části vybavují rafinovanými dráždidly v podobě kartáčků nebo štětin. Opravdu ohleduplný muž se ale nespokojí s jediným otvorem a dobře ví, že čím víc štětek, tím silnější účinek, takže asi tušíte, že mezi tamními ženami bývá největší poptávka po majitelích skutečných palcátů, mnohonásobně provrtaných a vyzbrojených.
Lidojedky se navíc nezdráhají samy naznačit, co si má jejich nápadník do nebohého údu zarazit. Signalizují to cigárem svinutým z tabákového listu do určitého tvaru. Chlapík pochopí, vyrobí, zasune a má opravdu dobrý pocit.

>> Pod kozím víčkem

Obyvatelé Celebesu si pro potěchu svých žen pod žalud uvazovali kozí víčka i s dlouhými řasami. Podle očitých svědectví na to kozy dost valily bulvy, nicméně ovíčkované pyje patřily mezi Indonésankami k nejvyhledávanějším hračkám.

>> Štěrkový límec

Sumatřanům se do vrtání moc nechtělo, takže to odflákli kamínky a kousky kovu shromážděnými pod předkožkou. Otázka je, co se s neupevněnými přídavnými aparáty dělo při orálním sexu. Domníváme se, že ženy kamínky prostě pozřely, aby jim v žaludku pomohly rozmělnit potravu, podobně to dělali dinosauři nebo dnešní krokodýli.

>> Vysmažené pochvy

Ženy si odedávna do vagin kromě mužů zasouvaly i mnoho jiných artefaktů. Pár věcí si ale zaváděly SOUČASNĚ s nimi, takže by se vám mohlo stát, že se uvnitř potkáte se zajímavou sbírkou drobností.
Třeba odbornice na Bali si s oblibou vyztužovaly nitro listy pelyňku. A jelikož pelyněk je díky obsahu halucinogenu thujonu základní surovinou pro výrobu absintu, po jehož požití si Vincent van Gogh ufikl ucho, mohou se během koitálního pohovoru dít velezajímavé věci.

>> Ferda mravenec, práce všeho druhu!

Dlouhá předehra může být sice fajn, ale jsou i méně namáhavé způsoby, jak spolubydlící spolehlivě rozproudíte krevní oběh. Stačí vyrazit do lesa a rozhrábnout první mraveniště. Na tichomořském ostrově Ponape si chlapi berou do postele malého šestinohého asistenta.
Zjistili, že když na klitoris přiloží čiperný exemplář místního druhu mravence a nechají ho zakousnout, žena zareaguje výkřikem "ááááách!!!" a slastným výrazem. Domníváme se, že jde o původně autoerotickou pomůcku, a než se do toho vložili muži, Ponapanky odchytávaly hmyz na vlastní pěst.

>> Poslední přání zlaté rybky

Jak naznačují například zprávy o ruské carevně Kateřině Veliké a její zálibě v koních, zvířata vždycky patřila mezi nejoblíbenější sexuální pomůcky. Na rozdíl od mrtvých předmětů totiž vykazují vlastní pohybovou aktivitu.
V ideálním případě sebou ovšem mrskají v součinnosti s lidským partnerem. Jak asi tušíte, tenhle postup dovedly k dokonalosti opět všehoschopné Ponapanky. Muž jim do pochvy zasune drobnou rybku, a zatímco dusící se zvíře sebou bezmocně, ale účinně šije, pokouší se ho jazykem vydolovat ven.
Podle svědectví ponapských žen je to "fakt hrozně příjemný", takže se když tak před jarní oslavou stavte v akvaristice, ale nekupujte piraně - mohly by vás rafnout do jazyka.

>> Vaginální tuning

Mikronéské ostrovanky se nespokojí s obyčejnou přírodní pochvou. Celkem správně pochopily, že muže musí povzbudit k činu i náročnějšími metodami než jen pečlivou depilací do tvaru srdíčka. Propichují si stydké pysky a zavěšují si tam různé zvonivé předměty, třeba rolničky.
Při chůzi tak neustále pocinkávají, což v překladu znamená "jsem krásná, nadržená a připravená zahrát vám to pěkně zblízka". Takže teď už chápete skrytý smysl té vánoční odrhovačky o rolničkách. Klouzavé sáňky, kašpárek maličký, to zní docela srozumitelně, ne?

>> Tchánovo potěšení

Pokud byste nešťastnou náhodou musel přivítat jaro vlastní svatbou, sehnali jsme pro vás osvědčený tip, jak situaci ještě zhoršit. Banarové z Nové Guineje měli na podobu obřadu poměrně výstřední názor: ženich se mejdanu nesměl zúčastnit a strávil ho v provizorní base pod dohledem svého strýce. Nepočítalo se s ním ani pro odstranění nevěstina panenství. Tenhle úkon měl na starosti ženichův otec.
Útlocitnější typy ale ke krvavé řeži nesebraly dost odvahy, takže se běžně stávalo, že stařík požádal o tuhle službičku kámoše. Pokud si plácli, přivedl nastávající manželku svého syna do místnosti, nazývané Goblinův pokoj. Ochotný chlapík chuděru nemilosrdně vojel a pak přišel na řadu ještě tchán. Čímž svatba skončila, ale jestli si myslíte, že teď se dostalo i na ženicha, jste na omylu.
Musel čekat, až se manželce narodí první fakan, a zatím stavěl barák. Po porodu ještě následovala vtipná rituální konverzace. Manželka: "Čí je to dítě, kde je jeho otec?" Manžel: "Moje teda není. Je to Goblinovo dítě." Manželka: "O tom, že bych souložila s nějakým Goblinem, nic nevím." Načež se nastěhovali do nové chatrče a žili a souložili šťastně až do smrti.

>> Pomozte českým zemědělcům!

Pokud jste stejně jako Brňan Knobloch z venkova, gratulujeme! Můžete se nové sexuální sezoně postavit opravdu stylově a zahrát si pěknou společenskou hru, svého času oblíbenou mezi indiány v Peru, Nikaragui a Chile.
Pravidla jsou jednoduchá: v době setby se na poli shromáždí houf přitažlivých mladých lidí, přičemž ženy by měly převažovat. No a pak už jde jen o to, pochytat jich co nejvíc. Vyhrává soutěžící s nejvyšším dosaženým počtem bodů (1 bod = 1 soulož) a úrodnost půdy je zajištěna.
Pruderní Evropa se vzmohla jen na voyeurskou alternativu - ve Finsku, Estonsku a někdejším Východním Prusku se ženy při setbě potloukaly po polích nahé. Bohužel, traktory a secí stroje tyhle pěkné zvyky vytlačily.

>> Záhada neposkvrněného početí odhalena?

Zatímco křesťanští hodnostáři si sice mohli slušně nahrabat, ale se sexem to měli přece jen složitější, jejich hinduističtí kolegové šli na věc rafin
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama